|
2 329 грн
|
|
2 329 грн
|
платежі
по 1 165 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 329 грн
|
|
2 329 грн
|
платежі
по 1 165 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | ST I LED 50 BR |
|---|---|
| Бренд | Jantar |
| Тип | Плоска |
| Тип монтажу | У кухонну шафу |
| Управління | Механічне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 380 м3год |
| Потужність | 115 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 120 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Лампи | світлодіодні лампи |
| Особливості | комлект для монтажу |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція, гарантійний талон, шнур живлення з вилкою |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | B |
| Рівень шуму, дБ | 62 дБ |
| Колір виробника | Коричневий |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Додатково | антиповоротний клапан, клас захисту від ураження електричним струмом I , керування жестами |
| Вага | 5 |
| Країна виробництва | Україна |