|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pНадійність та компактність в одній витяжціbrМіцний, надійний та довговічний сталевий корпус покритий порошковою фарбою для забезпечення стійкості до високих температур. Завдяки компактному розміру витяжку легко прилаштувати на стіні або під кухонною шафкою, тож у вашій кухні просто створити затишний і красивий простір.brbrПопрощайтеся з парою та лишніми ароматамиbrТурбіна витяжки продуктивністю 380 мгод з легкістю очистить кухню площею 10 м від сторонніх запахів, пари та гарячого повітря. Серед трьох режимів роботи легко вибрати потрібний за допомогою надійного і простого в користуванні механічного управління.brbr LEDпідсвіткаbrВитяжка має світлодіодну лампу потужністю 2.5 Вт. Коли ви готуєте вранці сніданок, вона яскраво освітить робочу поверхню. Світлодіодне освітлення безпечне для очей, має природний колір і низьке енергоспоживання.brbrФільтрація повітря за будьяких умовbrВи можете одразу підключити витяжку до вентиляційної шахти, адже алюмінієвий фільтр уловлює дрібні часточки жиру і захищає внутрішню частину від забруднень. Якщо у вас утруднене приєднання або відсутня вентиляційна шахта, то в цьому випадку можна докупити вугільні фільтри і витяжка буде очищати повітря в режимі рециркуляції.p
Витяжка кухонна Jantar ST I LED 60 WH
В наявності
Артикул: ST I LED 60 WH
2 429 грн
Характеристики
| Артикул | ST I LED 60 WH |
|---|---|
| Бренд | Jantar |
| Тип | Плоска |
| Тип монтажу | Настінне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 380 м3год |
| Потужність | 115 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 120 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Особливості | комлект для монтажу |
| Рівень шуму, дБ | 55 Дб |
| Колір виробника | Білий |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Вага | 4.1 кг |
| Країна виробництва | Україна |
Новий відгук або коментар