|
2 705 грн
|
|
2 705 грн
|
платежі
по 1 353 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 705 грн
|
|
2 705 грн
|
платежі
по 1 353 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | TLT 650 LED 60 WH |
|---|---|
| Бренд | Jantar |
| Тип | Телескопічна |
| Тип монтажу | У кухонну шафу |
| Управління | Механічне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 650 м3год |
| Потужність | 210 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 120 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Лампи | Strip Led |
| Особливості | антиповоротний клапан |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція, гарантійний талон, шнур живлення з вилкою |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | B |
| Рівень шуму, дБ | 63 дБ |
| Колір виробника | Білий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Додатково | антиповоротний клапан, клас захисту від ураження електричним струмом I , керування жестами |
| Габарити | 596 х 276450 х 178 мм |
| Вага | 5.8 кг |
| Країна виробництва | Туреччина |