|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pbСтильна купольна витяжка Kaiser A9315ElfEmEco,b виконана в стилі ретро, відноситься до дизайнерської лінійки Empire. Кухонні очищувачі повітря Empire оснащені тихими, високопродуктивними моторами і яскравими, економічними світильниками. Витончені бронзові накладки, металева ручка, кнопковий блок управління, надають солідності і навіюють дух романтичної старовини. Витяжка гармонійно буде виглядати в аналогічному кухонному інтерєрі, оформленому під ретростиль. brbrВитяжка кухонна Kaiser A9315ElfEmEco швидко і ефективно очистить повітря від неприємних запахів і шкідливих випарів, які зявляються в процесі приготування їжі. І що важливо, витяжка позбавить вас від проблеми появи кіптяви і жиру на кахлі, стелі і шафках, а значить ваша кухня завжди буде чистою і охайною.brbrВитяжка працює в двох режимах відведення та рециркуляції повітря. В режимі відведення забруднене повітря через витяжку виводиться в систему вентиляції, а на його місце надходить нове чисте і свіже. В режимі циркуляції повітря через воздуховод надходить в витяжку, потім очищається за допомогою спеціальних фільтрів, а потім знову повертається в приміщення. brbrВитяжка має 3 режими швидкості, які ви можете використовувати в залежності від того, готуєте ви одну страву або відразу декілька. Кнопкове управління дозволить зручно і легко вибирати потрібні налаштування, а вбудоване освітлення стане в нагоді в темний час доби. Kaiser A9315ElfEmEco це надійна витяжка, яка допоможе підтримати чистоту і свіжість повітря у вашій кухні, ставши прекрасним доповненням інтерєру.brp
Витяжка кухонна Kaiser A9315ElfEmEco
В наявності
Артикул: A9315ElfEmEco
31 299 грн
Характеристики
| Артикул | A9315ElfEmEco |
|---|---|
| Бренд | Kaiser |
| Тип | Купольна |
| Тип монтажу | Настінне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 910 м3год |
| Потужність | 290 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 120 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Особливості | можливість встановлення вугільного фільтра |
| Рівень шуму, дБ | 60 дБ |
| Колір виробника | Бежевий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Габарити | 865138 х 900 х 480 мм |
| Вага | 14.5 кг |
| Країна виробництва | Німеччина |
Новий відгук або коментар