|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
Витяжка в елегантному чорному кольорі. Модель купольна, по дизайну максимально наближена до зразків 19 століття в стилях Ампір, Арт Деко і Класика. Завдяки унікальному дизайну ці витяжки зможуть стати місцем тяжіння уваги на всій кухні. Управління витяжкою механічне . У даній витяжці є 2 режими роботи відведення у вентиляцію і рециркуляція.
Витяжка кухонна Kaiser A9423BEECO
В наявності
Артикул: A9423BEECO
37 173 грн
Характеристики
| Артикул | A9423BEECO |
|---|---|
| Бренд | Kaiser |
| Тип | Купольна |
| Тип монтажу | Настінне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 910 м3год |
| Потужність | 230 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Особливості | зворотній клапан |
| Рівень шуму, дБ | 62 71 дб |
| Колір виробника | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Габарити | 1050 х 500 х 900 мм |
| Вага | 14.1 кг |
| Країна виробництва | Німеччина |
Новий відгук або коментар