|
5 519 грн
|
|
5 519 грн
|
платежі
по 2 760 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
5 519 грн
|
|
5 519 грн
|
платежі
по 2 760 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | Charlotte 60 B |
|---|---|
| Бренд | Liberty |
| Тип | Похила |
| Тип монтажу | Настінне |
| Управління | Механічне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 700 м3год |
| Потужність | 230 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Так |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Є |
| Дисплей | Є |
| Лампи | LED 2 Х 2 Вт |
| Особливості | комлект для монтажу |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція, гарантійний талон, шнур живлення з вилкою |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | B |
| Рівень шуму, дБ | 65 дБ |
| Колір виробника | Чорний |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Додатково | мін. відстань по висоті до варильної поверхні (450 мм до електричної плити 650 мм до газової плити), коефіцієнт збільшення часу 1.6, клас захи |
| Габарити | 435 х 598 х 384 мм |
| Вага | 12.75 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 10 місяців |