|
2 899 грн
|
|
2 899 грн
|
платежі
по 1 450 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
Телескопічна витяжка, потужність 700 м3/год., ширина – 495 мм. Колір витяжки/висувної панелі – чорний. Матеріал витяжки/витяжної панелі – метал. Управління механічне. 2 швидкості. 1 двигун. Освітлення 1х2 Вт LED. Алюмінієвий фільтр. Відведення/Рециркуляція. Рівень шуму 52-61 Дб
|
2 899 грн
|
|
2 899 грн
|
платежі
по 1 450 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | HTL 5214 BL 700 LED |
|---|---|
| Бренд | Minola |
| Тип | Телескопічна |
| Тип монтажу | У кухонну шафу |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 2 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 700 м3/год |
| Потужність | 65 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Особливості | комлект для монтажу |
| Рівень шуму, дБ | 52 - 61 дБ |
| Колір виробника | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Вага | 6 кг |
| Країна виробництва | Туреччина |