|
5 499 грн
|
|
5 499 грн
|
платежі
по 2 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
5 499 грн
|
|
5 499 грн
|
платежі
по 2 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | BIS 5653 I 1000 LED |
|---|---|
| Бренд | Perfelli |
| Тип | Вбудована |
| Тип монтажу | У кухонну шафу |
| Управління | Механічне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 1000 м3год |
| Потужність | 210 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Є |
| Лампи | LED 2х1.5 Вт |
| Особливості | зворотній клапан |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція, гарантійний талон, шнур живлення з вилкою |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | B |
| Рівень шуму, дБ | 61 68 дБ |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Додатково | антиповоротний клапан, клас захисту від ураження електричним струмом I , керування жестами |
| Габарити | 520 х 287 х 280 мм |
| Вага | 6.3 кг |
| Країна виробництва | Польща |