|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pПовновбудована витяжка, що надихає вас готувати навіть екзотичні страви. Вільний вихід у повітрі 700 м3год, двигун 190 Вт. Зрозуміле управління робить витяжку дуже простою у використанні. Ця модель має три режими роботи. Все дуже просто. Яскраві енергозберігаючі LEDлампи це комфорт у приготуванні їжі та романтичне освітлення для вечері.p
Витяжка кухонна Pyramida ABH 52 PBA (700) IX
В наявності
Артикул: ABH 52 PBA (700) IX
5 409 грн
Характеристики
| Артикул | ABH 52 PBA (700) IX |
|---|---|
| Бренд | Pyramida |
| Тип | Вбудована |
| Тип монтажу | У кухонну шафу |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 700 м3год |
| Потужність | 190 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Особливості | комлект для монтажу |
| Рівень шуму, дБ | 70 дБ |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Габарити | 520 х 290 х 225 мм |
| Вага | 5.5 кг |
| Країна виробництва | Туреччина |
Новий відгук або коментар