|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pКомпанія Pyramida Technik виробник вбудованої побутової техніки No 1 в Україні вже 20 років турбується, щоб кожну хвилину на кухні ми проводили комфортно та з задоволеннямbrbrPyramida Technik перша компанія, яка випустила індукційну варильну поверхню, склокерамічну електричну поверхню та електричні духові шафи українського виробництва. Навіть більше, ми розробили понад 200 моделей кухонної техніки. І щороку близько 2,5 тисяч українських родин обирають для своїх кухонь бренд Pyramida. За історію існування компанії більше 2,5 мільйона витяжок під брендом Pyramida знайшли своїх покупців. Тільки уявіть цього б вистачило на всі родини Харкова, Львова, Одеси разом узяті. І ми не зупиняємося на досягнутомуbrbrЯкість техніки Pyramida визнана також і на міжнародному рівні. У 2018 році завод Radiator отримав сертифікат ISO 90012015. Світовий лідер сертифікованого аудиту компанія Bureau Veritas підтвердила, що наше виробництво відповідає найвищим міжнародним стандартам системи управління якістю.p
Витяжка кухонна Pyramida ASH 60 PB (420) GBL
В наявності
Артикул: ASH 60 PB (420) GBL
3 899 грн
Характеристики
| Артикул | ASH 60 PB (420) GBL |
|---|---|
| Бренд | Pyramida |
| Тип | Похила |
| Тип монтажу | Настінне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 800 м3год |
| Потужність | 140 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Рівень шуму, дБ | 66 дБ |
| Колір виробника | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Вага | 11.2 кг |
| Країна виробництва | Україна |
Новий відгук або коментар