|
2 359 грн
|
|
2 359 грн
|
платежі
по 1 180 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 359 грн
|
|
2 359 грн
|
платежі
по 1 180 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | UX 50 (380) B BR |
|---|---|
| Бренд | Pyramida |
| Тип | Плоска |
| Тип монтажу | Настінне |
| Управління | Механічне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря і рециркуляція |
| Продуктивність | 380 м3год |
| Потужність | 80 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 120 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Лампи | LED 1х4 Вт |
| Особливості | знімні металеві жирові фільтри, придатні для миття в посудомийній машині |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція, гарантійний талон, шнур живлення з вилкою |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | A |
| Рівень шуму, дБ | 65 дБ |
| Колір виробника | Білий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Додатково | антиповоротний клапан, клас захисту від ураження електричним струмом I , керування жестами |
| Габарити | 100 х 500 х 470 мм |
| Вага | 4.2 кг |
| Країна виробництва | Китай |