|
10 599 грн
|
|
10 599 грн
|
платежі
по 5 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
10 599 грн
|
|
10 599 грн
|
платежі
по 5 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | NK52FG454CMUR |
|---|---|
| Бренд | Samsung |
| Тип | Вбудована |
| Тип монтажу | У кухонну шафу |
| Управління | Механічне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 580 м3год |
| Потужність | 80 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Лампи | LED 1 Х 7 Вт |
| Особливості | знімні металеві жирові фільтри, придатні для миття в посудомийній машині |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція, гарантійний талон, шнур живлення з вилкою |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | A |
| Рівень шуму, дБ | 69 дБ |
| Колір виробника | Чорний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Додатково | антиповоротний клапан, клас захисту від ураження електричним струмом I , керування жестами |
| Габарити | 3025 х 52 х 2825 мм |
| Вага | 6.9 кг |
| Країна виробництва | Польща |