|
7 649 грн
|
|
7 649 грн
|
платежі
по 3 825 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
7 649 грн
|
|
7 649 грн
|
платежі
по 3 825 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | ITALIA 60 BG (1200) TRC |
|---|---|
| Бренд | Ventolux |
| Тип | Т-подібна |
| Тип монтажу | Настінне |
| Управління | Сенсорне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 1200 м3год |
| Потужність | 233 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Є |
| Дисплей | Відсутній |
| Лампи | LED 2х1 Вт |
| Особливості | комлект для монтажу |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | A |
| Рівень шуму, дБ | 50 дБ |
| Колір виробника | Чорний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габарити | 5501030 х 596 х 508 мм |
| Вага | 13.5 кг |
| Країна виробництва | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 місяців |