|
15 020 грн
|
|
15 020 грн
|
платежі
по 7 510 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
15 020 грн
|
|
15 020 грн
|
платежі
по 7 510 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | NK24C7070WBUR |
|---|---|
| Бренд | Whirlpool |
| Тип | Похила |
| Тип монтажу | Настінне |
| Управління | Сенсорне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 585 м3год |
| Потужність | 265 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Є |
| Дисплей | Є |
| Лампи | LED 10W 5000K 220V |
| Особливості | турборежим |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція, гарантійний талон, шнур живлення з вилкою |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | A |
| Рівень шуму, дБ | 6673 дб |
| Колір виробника | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Додатково | антиповоротний клапан, клас захисту від ураження електричним струмом I , керування жестами |
| Габарити | 10401470 х 600 х 355 мм |
| Вага | 18 кг |
| Країна виробництва | Польща |