|
20 999 грн
|
|
20 999 грн
|
платежі
по 10 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
20 999 грн
|
|
20 999 грн
|
платежі
по 10 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Cata |
|---|---|
| Тип | Похила |
| Тип монтажу | Настінне |
| Управління | Сенсорне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 585 м3год |
| Потужність | 287 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Є |
| Дисплей | Відсутній |
| Особливості | турборежим |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція, гарантійний талон, шнур живлення з вилкою |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | A |
| Рівень шуму, дБ | 6673 дб |
| Колір виробника | Білий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Додатково | мін. відстань по висоті до варильної поверхні електричноїгазової 5365 см, регулювання інтенсивності освітлення, коефіцієнт збільшення часу 0.9, |
| Ширина, см. | 80 |
| Глибина,см. | 29 |
| Вага | 25 |
| Країна виробництва | Польща |
| Гарантійний термін | 24 міс. |