|
3 149 грн
|
|
3 149 грн
|
платежі
по 1 575 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 149 грн
|
|
3 149 грн
|
платежі
по 1 575 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Moulinex |
|---|---|
| Споживана потужність, Вт | 13 Вт |
| Об'єм | 1.12 л |
| Кількість бляшанок | 7 |
| Матеріал бляшанок | Скло (Gorilla Glass Victus) |
| Особливості | Таймер |
| Колір виробника | Сірий |
| Країна виробництва | Китай |
| Комплектація | книга рецептів |
| Кількість банок для йогурту | 7 |
| Ємність баночки | 160 мл |
| Габарити | 230 х 230 х 190 мм |
| Вага | 2.3 кг |
| Гарантійний термін | 10 |