|
32 809 грн
|
|
32 809 грн
|
платежі
по 16 405 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
32 809 грн
|
|
32 809 грн
|
платежі
по 16 405 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | HP |
|---|---|
| Технологія друку | Лазерна |
| Друк | Монохромний дисплей |
| Щільність паперу | 60 163 гм |
| Швидість кольорового друку, (стор/хв) | 24 сторхв |
| Місткість лотка паперу | 250 аркушів лицьовою стороною вниз |
| Формат паперу | A3A3000A6A6000A9A9000Z81Z91 черная RU |
| Сумісний оригінальний картридж | W1335X |
| Інтерфейси підключення | Ethernet 1000 Mbits |
| Глибина | 417 мм |
| Розміри | 540 мм |
| Вага | 25.4 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 10 |