|
8 999 грн
|
|
8 999 грн
|
платежі
по 4 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
8 999 грн
|
|
8 999 грн
|
платежі
по 4 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | HP |
|---|---|
| Технологія друку | Лазерна |
| Друк | Монохромний дисплей |
| Щільність паперу | 65 120 гм |
| Швидість кольорового друку, (стор/хв) | 20 стхв |
| Місткість лотка паперу | 100 аркушів |
| Формат паперу | A4 (зі скла) Legal (через автоподатчик) |
| Сумісний оригінальний картридж | 150A |
| Інтерфейси підключення | USB |
| Глибина | 264 мм |
| Розміри | 197 мм |
| Вага | 5.4 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 10 |