|
19 829 грн
|
|
19 829 грн
|
платежі
по 9 915 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
19 829 грн
|
|
19 829 грн
|
платежі
по 9 915 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Xerox |
|---|---|
| Технологія друку | Лазерна |
| Друк | Монохромний дисплей |
| Щільність паперу | 60 90 гм |
| Швидість кольорового друку, (стор/хв) | 34 стхв |
| Місткість лотка паперу | 250 аркушів лицьовою стороною вниз |
| Формат паперу | A4 (зі скла) Legal (через автоподатчик) |
| Сумісний оригінальний картридж | 013R00690 |
| Інтерфейси підключення | microUSB |
| Глибина | 550 мм |
| Розміри | 460 мм |
| Вага | 13.35 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 10 |