|
6 945 грн
|
|
6 945 грн
|
платежі
по 3 473 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
6 945 грн
|
|
6 945 грн
|
платежі
по 3 473 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Xerox |
|---|---|
| Технологія друку | Лазерна |
| Друк | Монохромний дисплей |
| Щільність паперу | 60 163 гм |
| Швидість кольорового друку, (стор/хв) | 20 стхв |
| Місткість лотка паперу | 100 аркушів |
| Формат паперу | A4 (зі скла) Legal (через автоподатчик) |
| Сумісний оригінальний картридж | 106R03048 |
| Інтерфейси підключення | WiFi |
| Глибина | 360 мм |
| Розміри | 257 мм |
| Вага | 7.5 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 10 |