|
19 999 грн
|
|
19 999 грн
|
платежі
по 10 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
19 999 грн
|
|
19 999 грн
|
платежі
по 10 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | HP |
|---|---|
| Технологія друку | Лазерна |
| Друк | Кольоровий |
| Щільність паперу | 60 220 гм |
| Швидість кольорового друку, (стор/хв) | 18 стхв |
| Місткість лотка паперу | 50 аркушів |
| Формат паперу | A4 (зі скла) Legal (через автоподатчик) |
| Сумісний оригінальний картридж | W2073A |
| Інтерфейси підключення | Ethernet 1000 Mbits |
| Глибина | 288 мм |
| Розміри | 363 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір виробника | Чорний |
| Гарантійний термін | 10 |