|
37 399 грн
|
|
37 399 грн
|
платежі
по 18 700 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
37 399 грн
|
|
37 399 грн
|
платежі
по 18 700 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | HP |
|---|---|
| Технологія друку | Лазерна |
| Друк | Кольоровий |
| Щільність паперу | 60 120 гм |
| Швидість кольорового друку, (стор/хв) | 35 стхв |
| Місткість лотка паперу | 150 аркушів лицьовою стороною вниз |
| Формат паперу | A4 (зі скла) Legal (через автоподатчик) |
| Сумісний оригінальний картридж | CF230X |
| Інтерфейси підключення | Ethernet |
| Глибина | 421 мм |
| Розміри | 384 мм |
| Вага | 20.4 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 10 |