|
12 999 грн
|
|
12 999 грн
|
платежі
по 6 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
12 999 грн
|
|
12 999 грн
|
платежі
по 6 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | HP |
|---|---|
| Технологія друку | Лазерна |
| Друк | Монохромний дисплей |
| Щільність паперу | 60 163 гм |
| Місткість лотка паперу | 100 аркушів |
| Формат паперу | A4 (зі скла) Legal (через автоподатчик) |
| Сумісний оригінальний картридж | W1107A |
| Інтерфейси підключення | Ethernet 1000 Mbits |
| Глибина | 309 мм |
| Розміри | 360 мм |
| Вага | 11,6 |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір виробника | Чорний |
| Гарантійний термін | 10 |