|
17 729 грн
|
|
17 729 грн
|
платежі
по 8 865 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
17 729 грн
|
|
17 729 грн
|
платежі
по 8 865 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | HP |
|---|---|
| Технологія друку | Струменева |
| Друк | Кольоровий |
| Щільність паперу | 60 163 гм |
| Швидість кольорового друку, (стор/хв) | 22 сторхв |
| Місткість лотка паперу | 60 аркушів |
| Формат паперу | A4 (зі скла) Legal (через автоподатчик) |
| Сумісний оригінальний картридж | HP 938M |
| Інтерфейси підключення | Ethernet |
| Глибина | 342 мм |
| Розміри | 278 мм |
| Вага | 9.29 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір виробника | Сірий |
| Гарантійний термін | 10 |