|
21 599 грн
|
|
21 599 грн
|
платежі
по 10 800 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
21 599 грн
|
|
21 599 грн
|
платежі
по 10 800 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | HP |
|---|---|
| Технологія друку | Лазерна |
| Друк | Кольоровий |
| Щільність паперу | 60 105 гм |
| Швидість кольорового друку, (стор/хв) | 25 стхв |
| Місткість лотка паперу | 100 аркушів |
| Формат паперу | A4 (зі скла) Legal (через автоподатчик) |
| Сумісний оригінальний картридж | HP 938M |
| Інтерфейси підключення | RJ11 |
| Глибина | 396 мм |
| Розміри | 318 мм |
| Вага | 11.8 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір виробника | Сірий |
| Гарантійний термін | 10 |