|
9 499 грн
|
|
9 499 грн
|
платежі
по 4 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
9 499 грн
|
|
9 499 грн
|
платежі
по 4 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | HP |
|---|---|
| Технологія друку | Струменева |
| Друк | Кольоровий |
| Щільність паперу | 75 265 гм |
| Швидість кольорового друку, (стор/хв) | 12 стхв |
| Місткість лотка паперу | 50 аркушів |
| Формат паперу | A4 (зі скла) Legal (через автоподатчик) |
| Сумісний оригінальний картридж | HP GT53XL |
| Інтерфейси підключення | WiFi (802.11 abgnacax) |
| Глибина | 260 мм |
| Розміри | 580 мм |
| Вага | 5.03 кг |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Колір виробника | Чорний |
| Гарантійний термін | 10 |