|
17 499 грн
|
|
17 499 грн
|
платежі
по 8 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
17 499 грн
|
|
17 499 грн
|
платежі
по 8 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | HP |
|---|---|
| Технологія друку | Струменева |
| Друк | Кольоровий |
| Щільність паперу | 64 255 гм |
| Швидість кольорового друку, (стор/хв) | 15 стхв |
| Місткість лотка паперу | 100 аркушів |
| Формат паперу | A4 (зі скла) Legal (через автоподатчик) |
| Сумісний оригінальний картридж | GT52 |
| Інтерфейси підключення | Bluetooth |
| Глибина | 427 мм |
| Розміри | 198 мм |
| Вага | 6.38 кг |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Колір виробника | Сірий |
| Гарантійний термін | 10 |