|
8 009 грн
|
|
8 009 грн
|
платежі
по 4 005 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
8 009 грн
|
|
8 009 грн
|
платежі
по 4 005 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Pantum |
|---|---|
| Технологія друку | Лазерна |
| Друк | Монохромний дисплей |
| Щільність паперу | 60 200 гм |
| Швидість кольорового друку, (стор/хв) | 30 сторхв |
| Місткість лотка паперу | 150 аркушів лицьовою стороною вниз |
| Формат паперу | A4 (зі скла) Legal (через автоподатчик) |
| Сумісний оригінальний картридж | TL 410X |
| Інтерфейси підключення | USB |
| Глибина | 365 мм |
| Розміри | 310 мм |
| Вага | 10.26 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 12 |