|
3 399 грн
|
|
3 399 грн
|
платежі
по 1 700 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 399 грн
|
|
3 399 грн
|
платежі
по 1 700 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Canon |
|---|---|
| Технологія друку | Струменева |
| Друк | Кольоровий |
| Щільність паперу | 60 105 гм |
| Швидість кольорового друку, (стор/хв) | 8 сторхв |
| Формат паперу | A4 (зі скла) Legal (через автоподатчик) |
| Сумісний оригінальний картридж | CL56 |
| Інтерфейси підключення | USB |
| Глибина | 426 мм |
| Розміри | 145 мм |
| Вага | 3.4 кг |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Гарантійний термін | 10 |