|
13 599 грн
|
|
13 599 грн
|
платежі
по 6 800 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
13 599 грн
|
|
13 599 грн
|
платежі
по 6 800 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Canon |
|---|---|
| Технологія друку | Лазерна |
| Друк | Монохромний дисплей |
| Щільність паперу | 60 163 гм |
| Швидість кольорового друку, (стор/хв) | 29 сторхв |
| Місткість лотка паперу | 50 аркушів |
| Формат паперу | A4 (зі скла) Legal (через автоподатчик) |
| Сумісний оригінальний картридж | Canon 071H |
| Інтерфейси підключення | Ethernet |
| Глибина | 369 мм |
| Розміри | 390 мм |
| Вага | 11.4 кг |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Колір виробника | Чорний |
| Гарантійний термін | 10 |