|
61 239 грн
|
|
61 239 грн
|
платежі
по 30 620 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
61 239 грн
|
|
61 239 грн
|
платежі
по 30 620 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Epson |
|---|---|
| Технологія друку | Струменева |
| Друк | Кольоровий |
| Щільність паперу | 64 256 гм |
| Швидість кольорового друку, (стор/хв) | 25 стхв |
| Місткість лотка паперу | 125 аркушів |
| Формат паперу | A3, A3, A4, A5, B4, B5, LTR, LGL, LDR, 25x30 см, 20x25 см, 13x18 см, 10x15 см |
| Сумісний оригінальний картридж | C13T06C44A |
| Інтерфейси підключення | Ethernet 1000 Mbits |
| Глибина | 500 мм |
| Розміри | 350 мм |
| Вага | 20.2 кг |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Колір виробника | Чорний |
| Гарантійний термін | 10 |