|
13 249 грн
|
|
13 249 грн
|
платежі
по 6 625 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
13 249 грн
|
|
13 249 грн
|
платежі
по 6 625 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Epson |
|---|---|
| Технологія друку | Струменева |
| Друк | Кольоровий |
| Щільність паперу | 64 - 300 г/м² |
| Швидість кольорового друку, (стор/хв) | 33 ст/хв |
| Місткість лотка паперу | 100 аркушів |
| Формат паперу | A4 (зі скла) / Legal (через автоподатчик) |
| Сумісний оригінальний картридж | C13T00S14A |
| Інтерфейси підключення | Wi-Fi (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Глибина | 347 мм |
| Розміри | 179 мм |
| Вага | 4 кг |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Колір виробника | Чорний |
| Гарантійний термін | 10 |