|
20 109 грн
|
|
20 109 грн
|
платежі
по 10 055 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
20 109 грн
|
|
20 109 грн
|
платежі
по 10 055 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Epson |
|---|---|
| Технологія друку | Струменева |
| Друк | Монохромний дисплей |
| Щільність паперу | 64 90 гм |
| Швидість кольорового друку, (стор/хв) | 39 стхв |
| Місткість лотка паперу | 100 аркушів |
| Формат паперу | A4 (зі скла) Legal (через автоподатчик) |
| Сумісний оригінальний картридж | C13T03P14A |
| Інтерфейси підключення | Ethernet 1000 Mbits |
| Глибина | 347 мм |
| Розміри | 346 мм |
| Вага | 7.3 кг |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Колір виробника | Сірий |
| Гарантійний термін | 10 |