|
59 999 грн
|
|
59 999 грн
|
платежі
по 30 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
59 999 грн
|
|
59 999 грн
|
платежі
по 30 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Kyocera |
|---|---|
| Технологія друку | Лазерна |
| Друк | Чорнобілий |
| Макс. роздільна здатність друку | 1200 х 1200 |
| Щільність паперу | Касета 60 8211 120 гм2, лоток 60 220 гм2 |
| Швидість кольорового друку, (стор/хв) | До 55 сторхв (формат A4) |
| Місткість лотка паперу | 250 аркушів лицьовою стороною вниз |
| Формат паперу | A4 (зі скла) Legal (через автоподатчик) |
| Тип сканера | БФП |
| Сумісний оригінальний картридж | TK3430 |
| Інтерфейси підключення | Ethernet |
| Глибина | 495 мм |
| Розміри | 593 мм |
| Вага | 27.8 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 10 |