|
10 839 грн
|
|
10 839 грн
|
платежі
по 5 420 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
10 839 грн
|
|
10 839 грн
|
платежі
по 5 420 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Pantum |
|---|---|
| Технологія друку | Лазерна |
| Друк | Монохромний дисплей |
| Щільність паперу | 60 200 гм |
| Швидість кольорового друку, (стор/хв) | 33 стхв |
| Місткість лотка паперу | 125 аркушів |
| Формат паперу | A4 (зі скла) Legal (через автоподатчик) |
| Сумісний оригінальний картридж | PC420X |
| Інтерфейси підключення | Ethernet 1000 Mbits |
| Глибина | 350 мм |
| Розміри | 415 мм |
| Вага | 11 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 12 |