|
1 329 грн
|
|
1 329 грн
|
платежі
по 665 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 329 грн
|
|
1 329 грн
|
платежі
по 665 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | AD4625W |
|---|---|
| Бренд | Adler |
| Тип | Занурювальний блендер |
| Ємність мірної склянки, л. | 1 |
| Ємність міні-подрібнювача, л. | 500 |
| Режими роботи | Збивання |
| Кількість швидкостей | 46 |
| Регуляція швидкості | Так |
| Подрібнювач | Без подрібнювача |
| Потужність | 1500 Вт |
| Насадки | ніжкаблендер, віничок, чаша |
| Живлення | Від мережі |
| Імпульсний режим | Так |
| Технології | Турборежим |
| Матеріал занурювальної частини | Метал |
| Матеріал ножів | Hержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Функції | турборежим |
| Особливості | турборежим |
| Колір виробника | Білий |
| Вага | 0.813 кг |
| Країна виробництва | Китай |