|
3 999 грн
|
|
3 999 грн
|
платежі
по 2 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 999 грн
|
|
3 999 грн
|
платежі
по 2 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | ATB2500 |
|---|---|
| Бренд | AIWA |
| Тип | Стаціонарний блендер |
| Ємність мірної склянки, л. | 2 |
| Ємність міні-подрібнювача, л. | 500 |
| Режими роботи | Збивання |
| Кількість швидкостей | 43 |
| Регуляція швидкості | Так |
| Подрібнювач | З подрібнювачем |
| Потужність | 2500 Вт |
| Насадки | ніжкаблендер, віничок, чаша |
| Живлення | Від мережі |
| Імпульсний режим | Так |
| Технології | Колка льоду |
| Матеріал занурювальної частини | Метал |
| Матеріал ножів | Hержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Функції | колка льоду |
| Особливості | протиковзкі ніжки |
| Колір виробника | Коричневий |
| Габарити | 406 х 205 х 193 мм |
| Вага | 4.4 кг |
| Країна виробництва | Китай |