|
2 499 грн
|
|
2 499 грн
|
платежі
по 1 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 499 грн
|
|
2 499 грн
|
платежі
по 1 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | 00C060202AR0 |
|---|---|
| Бренд | Ariete |
| Тип | Занурювальний блендер |
| Ємність мірної склянки, л. | 1 |
| Ємність міні-подрібнювача, л. | 500 |
| Режими роботи | Збивання |
| Регуляція швидкості | Так |
| Подрібнювач | З подрібнювачем |
| Потужність | 1000 Вт |
| Насадки | ніжкаблендер, віничок, чаша |
| Живлення | Від мережі |
| Імпульсний режим | Так |
| Матеріал занурювальної частини | Метал |
| Матеріал ножів | Hержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Функції | турборежим |
| Особливості | протиковзкі ніжки |
| Колір виробника | Чорний |
| Габарити | 410 х 65 х 65 мм |
| Вага | 1.4 кг |
| Країна виробництва | Китай |