|
3 599 грн
|
|
3 599 грн
|
платежі
по 1 800 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 599 грн
|
|
3 599 грн
|
платежі
по 1 800 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | MSM4B624 |
|---|---|
| Бренд | Bosch |
| Тип | Занурювальний блендер |
| Ємність мірної склянки, л. | 1 |
| Ємність міні-подрібнювача, л. | 500 |
| Режими роботи | Збивання |
| Кількість швидкостей | 13 |
| Регуляція швидкості | Так |
| Подрібнювач | З подрібнювачем |
| Потужність | 1000 Вт |
| Насадки | ніжкаблендер, віничок, чаша |
| Живлення | Від мережі |
| Імпульсний режим | Так |
| Технології | Імпульсний режим |
| Матеріал занурювальної частини | Метал |
| Матеріал ножів | Hержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Функції | колка льоду |
| Особливості | захист від розбризкування |
| Колір виробника | Чорний |
| Габарити | 38.5 х 7.8 х 5.7 см |
| Вага | 1.4 кг |
| Країна виробництва | Китай |