|
1 469 грн
|
|
1 469 грн
|
платежі
по 735 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 469 грн
|
|
1 469 грн
|
платежі
по 735 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | BL 1502 SS |
|---|---|
| Бренд | Brock |
| Тип | Стаціонарний блендер |
| Ємність мірної склянки, л. | 1 |
| Ємність міні-подрібнювача, л. | 500 |
| Режими роботи | Збивання |
| Кількість швидкостей | 45 |
| Регуляція швидкості | Так |
| Подрібнювач | З подрібнювачем |
| Потужність | 500 Вт |
| Насадки | ніжкаблендер, віничок, чаша |
| Живлення | Від мережі |
| Імпульсний режим | Так |
| Технології | Імпульсний режим |
| Матеріал занурювальної частини | Метал |
| Матеріал ножів | Hержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Функції | Імпульсний режим |
| Особливості | леза з нержавіючої сталі |
| Колір виробника | Сірий |
| Габарити | 430 х 310 х 200 мм |
| Вага | 2.7 кг |
| Країна виробництва | Латвія |