|
2 899 грн
|
|
2 899 грн
|
платежі
по 1 450 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 899 грн
|
|
2 899 грн
|
платежі
по 1 450 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | SBL7570SS |
|---|---|
| Бренд | Sencor |
| Тип | Фітнес блендер |
| Ємність мірної склянки, л. | 1 |
| Ємність міні-подрібнювача, л. | 300 |
| Режими роботи | Подріблення |
| Кількість швидкостей | 45 |
| Регуляція швидкості | Так |
| Подрібнювач | З подрібнювачем |
| Потужність | 800 Вт |
| Насадки | 6 високоякісних знімних ножів із нержавіючої сталі з покриттям з титану |
| Живлення | Від мережі |
| Імпульсний режим | Так |
| Технології | Колка льоду |
| Матеріал занурювальної частини | Метал |
| Матеріал ножів | Hержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Функції | турборежим |
| Особливості | плавне регулювання швидкості |
| Колір виробника | Сірий |
| Габарити | 330 х 325 х 260 мм |
| Вага | 3 кг |
| Країна виробництва | Китай |