|
1 994 грн
|
|
1 994 грн
|
платежі
по 997 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 994 грн
|
|
1 994 грн
|
платежі
по 997 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | E3TB14GG |
|---|---|
| Бренд | Electrolux |
| Тип | Стаціонарний блендер |
| Ємність мірної склянки, л. | 2 |
| Ємність міні-подрібнювача, л. | 900 |
| Режими роботи | Подріблення |
| Кількість швидкостей | 45 |
| Регуляція швидкості | Так |
| Подрібнювач | З подрібнювачем |
| Потужність | 500 Вт |
| Насадки | ножі із нержавіючої сталі 4шт |
| Живлення | Від мережі |
| Імпульсний режим | Так |
| Технології | Імпульсний режим |
| Матеріал занурювальної частини | Метал |
| Матеріал ножів | Hержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Функції | Імпульсний режим |
| Особливості | зйомні частини можна мити в посудомийній машині |
| Колір виробника | Чорний |
| Габарити | 395 х 196 х 195 мм |
| Вага | 2.9 кг |
| Країна виробництва | Китай |