|
1 999 грн
|
|
1 999 грн
|
платежі
по 1 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 999 грн
|
|
1 999 грн
|
платежі
по 1 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | HBX1000EB |
|---|---|
| Бренд | GORENJE |
| Тип | Занурювальний блендер |
| Ємність мірної склянки, л. | 1 |
| Ємність міні-подрібнювача, л. | 500 |
| Режими роботи | Збивання |
| Кількість швидкостей | 45 |
| Регуляція швидкості | Так |
| Подрібнювач | З подрібнювачем |
| Потужність | 1000 Вт |
| Насадки | вінчик для збивання, чаша для змішування і збивання, подрібнювач із чашою, металева блендерна насадка |
| Живлення | Від мережі |
| Імпульсний режим | Так |
| Технології | Турборежим |
| Матеріал занурювальної частини | Метал |
| Матеріал ножів | Hержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Функції | імпульсна робота, підходить для приготування пюре |
| Особливості | захист від розбризкування |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Габарити | 407 х 82 х 68 мм |
| Вага | 1,7 кг |
| Гарантійний термін | 12 |
| Країна виробництва | Китай |