|
1 099 грн
|
|
1 099 грн
|
платежі
по 550 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 099 грн
|
|
1 099 грн
|
платежі
по 550 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | EBS732TG |
|---|---|
| Бренд | Grunhelm |
| Тип | Стаціонарний блендер |
| Ємність мірної склянки, л. | 1 |
| Ємність міні-подрібнювача, л. | 500 |
| Режими роботи | Змішування |
| Кількість швидкостей | 42 |
| Регуляція швидкості | Так |
| Подрібнювач | З подрібнювачем |
| Потужність | 700 Вт |
| Насадки | ніж для подрібнення |
| Живлення | Від мережі |
| Технології | Імпульсний режим |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Функції | Імпульсний режим |
| Особливості | захист двигуна від перегріву |
| Колір виробника | Чорний |
| Габарити | 325 х 280 х 210 мм |
| Вага | 3 кг |
| Країна виробництва | Китай |