|
6 699 грн
|
|
6 699 грн
|
платежі
по 3 350 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
6 699 грн
|
|
6 699 грн
|
платежі
по 3 350 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | 5KHBV53EWH |
|---|---|
| Бренд | KitchenAid |
| Тип | Занурювальний блендер |
| Ємність мірної склянки, л. | 1 |
| Ємність міні-подрібнювача, л. | 400 |
| Режими роботи | Змішування |
| Кількість швидкостей | 45 |
| Регуляція швидкості | Так |
| Подрібнювач | Без подрібнювача |
| Потужність | 180 Вт |
| Насадки | ніжкаблендер, віничок, чаша |
| Живлення | Від мережі |
| Імпульсний режим | Так |
| Технології | Імпульсний режим |
| Матеріал занурювальної частини | Метал |
| Матеріал ножів | Hержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Функції | Імпульсний режим |
| Особливості | Ергономічна ручкаПетля для підвішування |
| Колір виробника | Білий |
| Габарити | 41.4 х 9 х 6.3 см |
| Вага | 0.93 кг |
| Країна виробництва | Китай |