|
15 104 грн
|
|
15 104 грн
|
платежі
по 7 552 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
15 104 грн
|
|
15 104 грн
|
платежі
по 7 552 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | 5KSB1350EOB |
|---|---|
| Бренд | KitchenAid |
| Тип | Стаціонарний блендер |
| Ємність мірної склянки, л. | 2 |
| Ємність міні-подрібнювача, л. | 400 |
| Режими роботи | Збивання |
| Кількість швидкостей | 42 |
| Регуляція швидкості | Так |
| Подрібнювач | З подрібнювачем |
| Потужність | 650 Вт |
| Насадки | ніжкаблендер, віничок, чаша |
| Живлення | Від мережі |
| Імпульсний режим | Так |
| Технології | Колка льоду |
| Матеріал занурювальної частини | Метал |
| Матеріал ножів | Hержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Функції | колка льоду |
| Особливості | протиковзкі ніжки |
| Колір виробника | Чорний |
| Габарити | 376 х 215 х 180 мм |
| Вага | 3.17 кг |
| Країна виробництва | Китай |