|
10 449 грн
|
|
10 449 грн
|
платежі
по 5 225 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
10 449 грн
|
|
10 449 грн
|
платежі
по 5 225 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | 5KHBV83EOB |
|---|---|
| Бренд | KitchenAid |
| Тип | Занурювальний блендер |
| Ємність мірної склянки, л. | 1 |
| Ємність міні-подрібнювача, л. | 700 |
| Режими роботи | Збивання |
| Кількість швидкостей | 42 |
| Регуляція швидкості | Так |
| Подрібнювач | З подрібнювачем |
| Потужність | 180 Вт |
| Насадки | ніжкаблендер, віничок, чаша |
| Живлення | Від мережі |
| Імпульсний режим | Так |
| Матеріал занурювальної частини | Метал |
| Матеріал ножів | Hержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Функції | колка льоду |
| Особливості | насадка для захисту антипригарного покриття |
| Колір виробника | Чорний |
| Габарити | 43 x 6.3 x 6.3 см |
| Вага | 1.50 кг |
| Країна виробництва | Китай |