|
2 464 грн
|
|
2 464 грн
|
платежі
по 1 232 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 464 грн
|
|
2 464 грн
|
платежі
по 1 232 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | MG642 |
|---|---|
| Бренд | Magio |
| Тип | Занурювальний блендер |
| Ємність мірної склянки, л. | 1 |
| Ємність міні-подрібнювача, л. | 500 |
| Режими роботи | Змішування |
| Кількість швидкостей | 53 |
| Регуляція швидкості | Так |
| Подрібнювач | З подрібнювачем |
| Потужність | 1500 Вт |
| Насадки | ніжкаблендер, віничок, чаша |
| Живлення | Від мережі |
| Імпульсний режим | Так |
| Технології | Колка льоду |
| Матеріал занурювальної частини | Метал |
| Матеріал ножів | Hержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Функції | колка льоду |
| Особливості | захист двигуна від перегріву |
| Колір виробника | Сірий |
| Габарити | 390 х 225 х 225 мм |
| Вага | 2.45 кг |
| Країна виробництва | Китай |