|
1 698 грн
|
|
1 698 грн
|
платежі
по 849 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 698 грн
|
|
1 698 грн
|
платежі
по 849 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | JUICY 3ML50 WT |
|---|---|
| Бренд | Neor |
| Тип | Фітнес блендер |
| Ємність мірної склянки, л. | 1 |
| Ємність міні-подрібнювача, л. | 350 |
| Режими роботи | Збивання |
| Регуляція швидкості | Так |
| Подрібнювач | З подрібнювачем |
| Потужність | 500 Вт |
| Насадки | ніжкаблендер, віничок, чаша |
| Живлення | Від мережі |
| Імпульсний режим | Так |
| Матеріал занурювальної частини | Метал |
| Матеріал ножів | Hержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Функції | турборежим |
| Особливості | леза з нержавіючої сталі |
| Колір виробника | Білий |
| Габарити | 218 х 82 х 82 мм |
| Вага | 0.45 кг |
| Країна виробництва | Китай |