|
1 399 грн
|
|
1 399 грн
|
платежі
по 700 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 399 грн
|
|
1 399 грн
|
платежі
по 700 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | Від мережі |
|---|---|
| Бренд | Noveen |
| Тип | Стаціонарний блендер |
| Ємність мірної склянки, л. | 1 |
| Ємність міні-подрібнювача, л. | 500 |
| Режими роботи | Змішування |
| Кількість швидкостей | 13 |
| Регуляція швидкості | Так |
| Подрібнювач | З подрібнювачем |
| Потужність | 300 Вт |
| Насадки | ніжкаблендер, віничок, чаша |
| Живлення | Від мережі |
| Імпульсний режим | Так |
| Технології | Колка льоду |
| Матеріал занурювальної частини | Пластик |
| Матеріал ножів | Hержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Функції | колка льоду |
| Особливості | зйомні частини можна мити в посудомийній машині |
| Колір виробника | Зелений |
| Габарити | 345 х 105 х 105 мм |
| Вага | 0.90 кг |
| Країна виробництва | Китай |